Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > BitFenix Shinobi – oficjalniej o „klasycznej modyfikacji”

BitFenix Shinobi – oficjalniej o „klasycznej modyfikacji”

BitFenix_logoOkoło trzy tygodnie temu świat IT obiegły pierwsze informacje na temat nowej obudowy firmy BitFenixShinobi. Zgodnie z założeniem producenta miała to być konstrukcja już dużo bardziej klasyczna (w przeciwieństwie do serii Core i Colossus) i tak też na 100% będzie. Od niedawna BitFenix Shinobi jest już w oficjalnej ofercie firmy a na pierwszy rzut oka jest to pewnego rodzaju modyfikacja pomysłów zaczerpniętych m.in. z takich obudów jak Fractal Design Arc (widoczny kształt meshu na górze obudowy) czy też SilentiumPC Gladius 600/800 (sposób aranżacji okablowania). Co ciekawe w przypadku propozycji od BitFenix wszystko wydaje się jakby bardziej „kanciaste”…

Co ciekawe podobnie jak SilentiumPC Gladius 600/800 mają to być również stosunkowo niedrogie obudowy. Standardowa wersja BitFenix Shinobi to ponoć koszt rzędu 50 euro* zaś sugerowana cena detaliaczna wersji z oknem to z kolei ok. 60 euro*.

* ceny bez VAT-u

Źródło: BitFenix.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*