Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Biostar Hi-Fi A85W – premiera płyty z układem dźwiękowym Realtek ALC892

Biostar Hi-Fi A85W – premiera płyty z układem dźwiękowym Realtek ALC892

 Biostar Hi-Fi A85W

Biostar postanowił poszerzyć asortyment, w którym głównie znajdują się płyty główne dla procesorów Intel i AMD, o nową płytę główną – Hi-Fi A85W dla procesorów AMD APU Trinity. Posiada ona m.in. zintegrowany, ulepszony układ dźwiękowy Realtek ALC892 znany z modelu Hi-Fi Z77X.

Całość układu zamontowano na ciemnobrązowej płytce krzemowej w formacie ATX (305x245mm), która posiada dodatkową warstwę laminatu, na której nie widać ścieżek miedzianych, a oznaczenia modułów. Nad gniazdem procesora FM2 znajduje się 6-fazowa sekcja zasilania chłodzona czarnym radiatorem. Znajdziemy na niej również cztery sloty dla pamięci DDR3 o pojemności do 16GB i taktowaniu do 2400MHz  na jeden bank, a łącznie umożliwiające obsługę do 64 GB pamięci operacyjnej.

Biostar Hi-Fi A85W

Do montażu kart rozszerzeń udostępniono dwa złącza PCI-Express 2.0 x16, dwa złącza PCI-Express 2.0  x1 oraz dwa klasyczne PCI. Chipset południowy, zwany kontrolerem urządzeń peryferyjnych to AMD A85X pozwalający na obsługę ośmiu gniazd SATA 6GB/s, wyświetlacza kodów POST oraz przycisków do włączania i resetowania komputera.

Główną uwagę należy zwrócić na 8-kanałowy układ dźwiękowy Realtek ALC892 o częstotliwości próbkowania 192kHz/24-bit, który został odizolowany od pozostałych elementów płyty. Konstrukcja została wyposażona w porządny wzmacniacz słuchawkowy oraz wysokiej jakości kondensatory i rezystory. Najnowsza płyta Biostara jest już ponoć dostępna w sprzedaży detalicznej i jej cena sugerowana wynosi ok. 85 euro. Więcej informacji oraz jej test w źródle newsa.

Źródło: TechPowerUP.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*