Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > be quiet! Silent Base 800 czyli debiut od wyciszonej obudowy

be quiet! Silent Base 800 czyli debiut od wyciszonej obudowy

be quiet! Silent Base 800

Jak zapewne wiadomo pilnym obserwatorom rynku obudów komputerowych jakiś czas temu (a dokładnie na targach Computex 2014) firma be quiet! postanowiła wkroczyć na ten dynamiczny rynek. Okazuje się zatem, że zaprezentowana na targach obudowa komputerowa nie była tylko czczą „mrzonką”. Oto bowiem nie jest to już obudowa no-name. Oto bowiem wkracza na rynek model oznaczony jako Silent Base 800.

Jest to zatem konstrukcja oferująca m.in. fabryczne wyciszenie (klapki z przodu obudowy, zaślepiony panel boczny), czarne wnętrze, demontowalne oba koszyki na dyski czy też fabrycznie pre-instalowane trzy wentylatory najprawdopodobniej z serii Pure Wings 2 (dwa typu 140 mm z przodu i jeden typu 120 mm z tyłu). Jeśli zaś chodzi o samą kubaturę, to przypomina ona troszkę np. Antec Nineteen Hundred.

be quiet! Silent Base 800

be quiet! Silent Base 800

Ponieważ be quiet! Silent Base 800 to obudowa fabrycznie wyciszona i wyposażona w trzy porządne wentylatory to naturalnie nie będzie to zbyt tania opcja. Spekuluje się, że sugerowana cena tej obudowy to ok. 130 dolarów (i to bez VAT-u) co przełożyć się może na cenę rzędu 500-550 zł na naszym rynku. Obudowy te mają trafić na rynek ponoć jesienią bieżącego roku więc do tego czasu jeszcze wszystko się wyjaśni.

Źródło: DVHardware.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*