Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > be quiet! Efficient Power – przystępniejsze cenowo zasilacze

be quiet! Efficient Power – przystępniejsze cenowo zasilacze

be quiet!_logoFirma be quiet! nie tak dawno poszerzyła swoją ofertę o nową rodzinę zasilaczy – Efficient Power. Są to dość intrygujące jednostki, gdyż każdy z modeli z tej serii (350, 400, 500 oraz 600W) posiada oficjalny certyfikat 80 Plus GOLD. Naturalnie z racji mocy oraz obciążalności linii zasilacze o mocy 350 i 400W dedykowane są raczej mniej wymagającym platformom sprzętowym (tym bardziej, że mają tylko jedną wtyczkę PCI-E i nie posiadają zgodności z EPS 2.92) natomiast dwa najmocniejsze modele być może przypadną do gustu większej liczbie zainteresowanych (mają od 2 do 4 wtyczek PCI-E*). Co ciekawe jak na firmę be quiet! zasilacze te są całkiem przystępne cenowo: ok. 300 zł** za model 500 i ok. 390 zł** za model 600W.

Szkoda tylko, że producent zaoszczędził tutaj na oplotach na kablach a zastosowany wentylator jakoś nie bardzo przypomina ten kojarzony z bardzo udaną serią Silent Wings…

* dwie wtyczki ma model 500W a cztery wtyczki ma model 600W

** sugerowane ceny detaliczne

Źródło: be-quiet.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*