Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Battlefield 4 + DirectX 11.1 czyli jak promować Windows 8

Battlefield 4 + DirectX 11.1 czyli jak promować Windows 8

Batllefield 4

Battlefield 4 to bez wątpienia tyłu, na który czeka wielu zwolenników shooterów i dobrej oprawy wizalno-fizycznej. Okazuje się jednak, że aby w pełni doznać wszelakich smaczków graficznych w Battlefield 4 treba będzie posiadać na swojej „maszynie” preinstalowany system operacyjny Windows 8 lub już 8.1. Dlaczego? Ano dlatego, że Battlefield 4 będzie posiadał wbudowany tryb DirectX 11.1. Mało tego, DirectX 11.1 obecnie oficjalnie wspierać będą jedynie karty graficzne ze stajni AMD a zatem dobrze by też było posiadać mocną kartę „ze stajni czerwonych”.

Może mi się tylko wydaje ale czy aby przypadkiem nowe „pełne” DirectX’y nie miały powstawać właśnie po to ażeby ustandaryzować wymagania sprzętowe dla graczy oraz ułatwić zadania dla developerów gier komputerowych? Tymczasem obserwujemy, że z każdą odsłoną API któraś gra wspiera coś innego, czego nie posiada konkurencja a ponadto teraz promuje się także system operacyjny, za ktorym ludzie niespecjalnie przepadają? I to jest niby rzekomo ten krok na przód? Szkoda tylko, że w praktyce owe „pełne doznania” z DX 11.1 to będzie tylko marketingowy bełkot i nagonka na zakup Windows 8 / 8.1 zaś samych widocznych efektów będzie pewnie tyle co kot napłakał…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*