Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > BattleCry czyli Igrzyska śmierci w stylu Unreal Tournament

BattleCry czyli Igrzyska śmierci w stylu Unreal Tournament

BattleCry - Nowa steampunkowa gra

Zwolennicy steampunkowych shooterów i tzw. potyczek sieciowych będą chyba mieli do dyspozycji kolejny tytuł, który przykuje ich uwagę do monitora na nieco dłużej. Oto bowiem na światło dzienne wypływają pierwsze informacje na temat gry BattleCry. Najnowsza produkcja od Bethestda to swoiste połączenie klimatu Unreal Tournament (rozgrywki sieciowe w stylu Team DeathMatch) z motywem znanym z książki / filmu pod tytułem…Igrzyska Śmierci.

Fabuła tej gry sprowadza się bowiem do tego, że wszelakie konflikty zbrojne poszczególne państwa rozwiązują przy pomocy nie długotrwałych i walnych wojen ale potyczek wybranych kilku-osobowych zespołów wojowników na arenie i raczej bez użycia broni palnej. Do dyspozycji graczy będą zatem m.in. ogromne miecze dwuręczne (rodem z Final Fantasy), implanty rąk (niczym Jax z Mortal Kombat), krótkie miecze (w stylu Wiedźmina) czy też łuki (jak główna bohaterka z Igrzysk Śmierci). Sieciowy slasher przy pomocy broni białej? Cóż, brzmi chyba ciekawie. A co myślicie o oficjalnym trailerze? ;)

Źródło: BethesdaSoftworksUK

3 komentarze

  1. No klimacik jest ;)

  2. Zapowiada się interesująco :) Zawsze byłem fanem Unreala

  3. Spoko, szkoda że chociaż trochę gameplay nie pokazali. Osobiscie życzyłbym sobie, że ten albo jakikolwiek inny shooter / fighter powtórzył patent ze starego Die by The Sword, gdzie mieczami i podobnym żelastwem można było machacć praktycznie w dowolnych kierunkach. Raczej sterowało się bronią, a nie tylko wydawało komendy do kolejnych ciosów. Takie walki na multi byłyby ciekawe.

Leave a Comment

*