Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Batman: Arkham Knight – wzór jak nie robić gier na PC?

Batman: Arkham Knight – wzór jak nie robić gier na PC?

Batman Arkham Knight

Nie da sę ukryć, że Batman: Arkham Knight był jednym z tytułów, na który czekała cała rzesza graczy. Po serii przesunięć daty premiery tej gry w końcu nowe przygody Człowieka-Nietoperza ujrzały światło i dzienne po czym okazało się…głównie gracze konsolowi mogą grać nowego „Batka”. Dlaczego? Czyżby nie wyszła wersja na PC? Nic z tych rzeczy. Wersja na PC również została wydana tyle tylko, że cechuje ją…bardzo ale to bardzo słaba optymalizacja i nawet posiadacze high-endowych komputerów nie mogą być usatysfakcjonowani (co jest nie do pomyślenia skoro gra oparta jet na leciwym już enginie w postaci Unreal Engine 3.0!). Wygląda to zupełnie tak, jakby ktoś w studio zapomniał o sprawdzeniu stabilności gry na PC.

Mało tego, problem z optymalizacją pecetowej wersji gry Batman: Arkham Knight jest na tyle poważny (nie pomógł duży patch oraz nowe sterowniki AMD i nVidia!), że ostatecznie tymczasowo…wstrzymano sprzedaż Batman: Arkham Knight na PC! Jest to przyznam szczerze sytuacja naprawdę bezprecedensowa i mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za wersję PC stosownie za to odpowiedzą…

Źródło: Guru3D.com

2 komentarze

  1. O ją pitole… To gracze PC dostali tak naprawdę wersję alfa lub beta? Ale jazda :D

  2. NA PC to faktycznie mega wpadka. Powinni zrobić przynajmniej tak jak zrobiono z GTA V czyli najpierw wypuścili dopracowana wersje na konsole a dopiero potem pracowali nad wersją PC.

Leave a Comment

*