Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Batman: Arkham Knight oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon jako gratis do Geforce GTX 970 i GTX 980!

Batman: Arkham Knight oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon jako gratis do Geforce GTX 970 i GTX 980!

Batman: Arkham Knight oraz Wiedźmin: 3 Dziki Gon gratis do Geforce GTX 970 i GTX 980

Wydaje się, że osoby, które ostatnio nabyły kartę Geforce z serii GTX 970 lub GTX 980 będą mocno….zirytowane ostatnimi doniesieniami. Okazuje się bowiem, że niebawem ruszy nowa promocja Geforce Bundle gdzie nowi nabywcy wspomnianych kart graficznych liczyć mogą na naprawdę mega-niespodziankę od nVidia. Wraz z nowo nabytymi kartami otrzymamy jako gratis także dwie najnowsze super-produkcje ze świata gier komputerowych: Batman: Arkham Knight oraz Wiedźmin: 3 Dziki Gon.

Oczywiście otrzymamy jedynie klucze, które będzie można aktywować dopiero w dniu premiery danej gry (dla Wiedźmin 3 jest to 19.05.2015 a dla Batman Arkham Knight to 23.06.2015), jednak i tak nie zmienia to faktu, że nVidia przygotowała dla nowych nabywców naprawdę ciekawą promocję (pomijam już fakt dodatkowej promocji danej gry ;)). Firma AMD będzie musiała chyba tymczasowo obejść się smakiem…Swoją drogą ciekawe dlaczego na razie nie wiadomo, czy Batman: Arkham Knight oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon będą w gratisie z GTX Titan X? ;)

Źródło: VideoCardz.com

2 komentarze

  1. poprzednio dawali po prostu samego wieśka, teraz dorzucają jeszcze batmana – zacne, bo planowałem w ten weekend kupić w komputroniku nową kartę graficzną i chyba ciut dorzucę do nvidii zamiast radka skoro po odjeciu ceny gier wyjdzie mnie podobnie a jednak wydajność lepsza

  2. Też lubię takie promocje :) Ciekawe co zaserwuje potem AMD skoro dwa mocne tytuły są już zajęte :D

Leave a Comment

*