Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Batman: Arkham Knight na PC nadal niegrywalny?!

Batman: Arkham Knight na PC nadal niegrywalny?!

Batman Arkham Knight 2.0 nadal niepełnosprytny

Wydaje się, że mimo solennych zapowiedzi studio Warner Bros jednak nie wyciągnęło wniosków z premiery pecetowej wersji Batman: Arkham Knight. Okazuje się bowiem, że wydana na dniach rzekomo poprawiona wersja gry PC nadal nie umożliwia w pełni komfortowej rozgrywki. Mało tego, twórcy gry bezczelnie teraz sugerują aby gracze PC a jednocześnie użytkownicy Windows 10 posiadali w swoich maszynach aż 12 GB pamięci RAM aby cieszyć się płynnością rozgrywki gry opartej na tak starym silniku jakim jest Unreal Engine 3.0!

Co ciekawe owszem, zapowiedziano jednocześnie dalsze prace nad poprawkami Batman: Arkham Knight, jednak dyskretnie zasygnalizowano także, że niektórych błędów poprawić się ponoć nie da. Na całe szczęście zapowiedziano także, że do końca bieżącego roku gracze PC mogą zwrócić swoją kopię gry i otrzymać zwrot gotówki. A Wy jak myślicie, będzie coś jeszcze z tej gry na PC?

Źródło: TechPowerUp.com / CDAction.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*