Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Batman: Arkham City – premiera przesunięta na listopad

Batman: Arkham City – premiera przesunięta na listopad

Batman Arkham City_logoNie da się ukryć, że poza Battlefield 3 jedną z najbardziej oczekiwanych gier tegorocznej jesieni jest także Batman: Arkham City. Kontynuacja przygód człowieka-nietoperza ma być bowiem nie tylko rozwinięciem poprzednich koncepcji (dynamiczny i elastyczny system walki, efektowne kombosy i zwolnienia tempa akcji aby wszystko to ładnie pokazać) ale także poniekąd zadowolić graczy PC, dla których mimo wszystko wrażenia wizualne także się liczą (naturalnie chodzi o oprawę graficzną). W każdym razie premiera Batman: Arkham City wstępnie planowana była na 18 października bieżącego roku jednak przyjdzie nam na grę poczekać jeszcze odrobinę dłużej bo do listopada.

Wprawdzie oficjalnych wyjaśnień nie podano jednak można śmiało spekulować, że chodzi po prostu o to aby w zbyt krótkim okresie czasu nie pojawiło się na rynku jednocześnie zbyt wiele dużych produkcji. Wiadomo bowiem, że w październiku mają się jeszcze pojawić takie teoretyczne hity jak chociażby Rage, The Elder Scrolls V: Skyrim oraz Seroius Sam 3. Cóż, siedzimy czekamy, będzie dobrze ;)

Batman Arkham City

Źródło: TechReport.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*