Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Asus X79 Deluxe – ekskluzywna płyta na LGA2011?

Asus X79 Deluxe – ekskluzywna płyta na LGA2011?

Asus X79 DeluxeNie od dziś wiadomo, że firma Asus od dawien dawna w ramach przemyślanej kampanii / polityki niezależnie od chipsetu ma w swojej ofercie także serię płyt głównych  przydomkiem „Deluxe„. Podkreślać ma to oczywiście tzw.  – ekskluzywność i jak widać w jakimś tam stopnie się sprawdza ;)  Ostatnio też firma ta zdecydowała się na oficjalne wprowadzenie do swojej „floty” ekskluzywną płytę główną z LGA 2011X79 Deluxe.

Charakteryzuje się ona m.in. 10-fazowym układem zasilania procesora, czterema slotami PCI-Express 3.0, ośmioma portami SATA 3, czy też dość rozbudowanym systemem chłodzenia sekcji zasilania oraz samego układu X79. Co ciekawe wszystkie zastosowane radiatory posiadają także „złotą” powłokę co ma sugerującymi ekskluzywność, jednak nie dajmy się zwieść – to po prostu aluminium / miedź po odpowiednim procesie „koloryzacji” ;)

Asus X79 DeluxeSugerowana cena płyty głównej Asus X79 Deluxe to ponoć ok. 350 dolarów (bez VAT-u) a zatem nie jest to konstrukcja dla pierwszego lepszego przeciętnego obywatela…

Źródło: TechPowerUp.com

One Comment

  1. Wow!!
    Robi wrażenie, widać że Asus w formie!!
    niech tylko portfel pozwoli się zabawić

Leave a Comment

*