Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Asus Sabertooth 990FX – asusowy high-end dla platformy AM3+

Asus Sabertooth 990FX – asusowy high-end dla platformy AM3+

Asus_logoZgodnie z wcześniejszą zapowiedzią firma Asus zaczyna stopniowo wdrażać w życie poszczególne modele płyt głównych dla platformy AMD opartej na socket AM3+. Uprzednio widzieliśmy model M5A99X EVO zaś teraz na światło dzienne wypłynął model Sabertooth 990FX. Być może kolorystyka tej płyty nie należy do zbyt żywych jednak z całą pewnością pod względem funkcjonalności i „features’ów” będzie to czołówka w ofercie Asusa: cztery sloty PCI-E, solidna sekcja zasilania, sześć portów SATA 3, cztery porty USB 3.0 (dwa wewnętrzne i dwa z tyłu płyty) oraz system chłodzenia o ciekawym design’ie i nietypowej nazwie – CeraM!X.

Asus_Sabertooth_990FXSugerowanej ceny jeszcze wprawdzie nie podano jednak podejrzewam, że jaka by ona nie była i tak sporo użytkowników ową płytą się zainteresuje :)

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. 990FXA-GD80 – high-end od MSI dla AM3+ – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] płyt głównych dedykowanych AM3+. Nie tak dawno były bowiem informacje o nietuzinkowym modelu Asus Sabertooth 990FX a teraz już…

Leave a Comment

*