Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Asus ROG Mars III Dual GTX 680 czyli high-endowe karty graficzne na Computex 2012

Asus ROG Mars III Dual GTX 680 czyli high-endowe karty graficzne na Computex 2012

Computex 2012

Tegoroczne targi Computex w Tapiei ruszyły „z kopyta”. I to naprawdę nie byle jakiego „kopyta”...Asus ROG Mars III Dual GTX 680 to jedna z kilku propozycji high-endowych kart graficznych z serii ROG (Republic of Gamers). Są na niej „osadzone” dwa procesory GK104 wykonane w 28 nm procesie technologicznym. Producent nie ujawnił wprawdzie zegarów i taktowań tego „potwora” ale wiadomo że ma on naprawdę duże zapotrzebowanie na na prąd – karta zasilana jest aż trzema wtyczkami typu 8-pin (!). Cała karta jest z kolei chłodzona potężnym coolerem GPU z trzeba wentylatorami. Nowe „dziecko” Asusa  jest ponoć idealne do pracy w rozdzielczości 1920 x 1200 i 3D. Co ciekawe jak na takie „graficzne monstrum” Mars III Dual GTX 680 zajmuje tylko dwa sloty (co jest naturalnie miłym zaskoczeniem).

Asus ROG Mars III Dual GTX 680

Asus ROG Mars III Dual GTX 680

Asus Mars III Dual GTX 680 będzie produkowany w ograniczonych ilościach (stąd też przydomek „Limited Edition”) i prawdopodobnie będzie droższy od GTX 690.

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*