Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Asus Radeon HD6770 DirectCU – mały pasywny potworek?

Asus Radeon HD6770 DirectCU – mały pasywny potworek?

Asus_logoPasywnie chłodzone w miarę wydajne karty graficzne to często wręcz marzenie niejednego z nas. Niestety doskonale też trzeba sobie zdawać sprawę, że w przypadku takiego bezgłośnego systemu chłodzenia należy zadbać o dobry obieg powietrza w obudowie a ponadto wskazany by też był co jakiś czas monitoring temperatury GPU i VRM. Nie wykluczone jednak, że niektóre modele takich kart specjalnego monitoringu wręcz nie wymagają a udowodnić to próbuje ostatnio firma Asus prezentując światu Radeona HD6770 DirectCU. Taktowanie rdzenia tej karty ustalono na poziomie 850 MHz zaś pamięci „tykają” z częstotliwością 1200 MHz (efektywnie 4800 MHz). Jeśli zaś chodzi o sam cooler GPU, to poniższe zdjęcia powinny wstępnie zaprezentować jego możliwości:

Mamy tutaj zatem cztery heat-pipe’py (dodatkowo niklowane), H.D.T. (a przynajmniej tak to wygląda na zdjęciach) oraz system finów rozbudowany niczym w Accelero Twin Turbo Pro. Jakby więc nie patrzeć jakoś to działa na pewno. Pytanie tylko czy pod względem wydajności jest właśnie niczym Twin Turbo Pro bez włączonych wentylatorów czy też całość jest jeszcze wydajniejsza? Cóż, to już czas pokaże…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*