Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Komputery > Asus R500VD-SX615H – wydajny laptop w dobrej cenie?

Asus R500VD-SX615H – wydajny laptop w dobrej cenie?

Asus R500VD-SX615H

Sieć sklepów Alsen wprowadziła ostatnio do swojej oferty notebooka, który charakteryzuje się całkiem rozsądną proporcją wydajności do ceny – Asus R500VD-SX615H. Mocna karta graficzna „na pokładzie” a także energooszczędny procesor sprawiają, iż laptop ten jest nie tylko optymalny do szeroko rozumianych multimediów, lecz także do codziennej pracy i nauki.

Wnętrze Asus R500VD-SX615H

Laptop Asus R500VD-SX615H oparty jest m.in. o procesor Intel i3-3110M – pracujący z częstotliwością taktowania 2,4GHz. Zapewnia on bardzo rozsądną wydajność a także energooszczędność, która sprawia, że praca na zasilaniu bateryjnym znacznie się wydłuży, a my będziemy mogli korzystać z laptopa bez kabla zasilającego i obaw, że już za chwilę notebook się nam wyłączy. Sprzęt też posiada także seryjnie zamontowane takie komponenty jak:

  • 4GB pamięci RAM DDR3 1600MHz
  • karta graficzna nVidia Geforce 610M (z 2GB DDR3 „na pokładzie”)
  • dysk o pojemności 500GB

Firma Asus zainstalowała w tym notebooku 3 porty USB 2.0, oraz jeden, nowoczesny USB 3.0. Za komunikację ze światem odpowiada tutaj wbudowana karta sieciowa, karta Wi-Fi 802.11 b/g/n, oraz Bluetooth. Jeśli chcemy porozmawiać przez komunikator, pomoże nam w tym dyskretna kamerka o rozdzielczości 0,3 Mpix. Za dźwięk odpowiadają tutaj z kolei głośniki Altec Lansing. Ponadto Asus R500VD-SX615H posiada zainstalowany, gotowy do pracy system Windows 8.

Asus R500VD-SX615H na zewnątrz

Jeśli chodzi o jakość materiałów, z których wykonana jest obudowa, to stoją one ponoć na bardzo wysokim poziomie. Błyszcząca matryca 15,6″ LED-backlit pracująca z rozdzielczością 1366 x 768 pikseli sprawia, że wyświetlany obraz jest odpowiednio czytelny, dokładny i prezentowany w dobrej jakości. Jeśli chcielibyśmy odtwarzać obraz z notebooka na innym sprzęcie istnieje taka możliwość – dzięki portom HDMI oraz D-Sub.

Asus R500VD-SX615H

Podsumowując

Wydaje się, że laptop Asus R500VD-SX615H to ciekawy sprzęt. Konkretna wydajność, która idzie w parze z przystępną ceną (ok. 2200 zł) sprawiają, że może to być laptop warty uwagi.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*