Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Asus Pegasus 2 Plus – nie, to nie konsola do gier

Asus Pegasus 2 Plus – nie, to nie konsola do gier

Asus Pegasus 2 Plus

Wydaje się, że firma Asus dość mocno planuje zreorganizować ofertę smartfonów. Poza dotychczasową rodziną ZenFone 2 na światło dzienne będą co jakiś czas wypływać urządzenia z wielce ciekawej linii – Pegasus (i nie, nie będą to konsole do gier ;)). Najbliższy premiery jest najprawdopodobniej smartfon oznaczony jako Pegasus 2 Plus. Smartfon ten zaoferuje użytkownikom m.in. wyświetlacz 5,5″ (rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli), ośmio-rdzeniowy procesor (Qualcomm Snapdragon 615) oraz 3 GB pamięci RAM a wszystko to pracować ma pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1.1 (Lollipop).

Asus Pegasus 2 Plus

Przewidziano tutaj także dwie kamery o naprawdę sporych rozdzielczościach (13 i 8 Mpix) i wspomagane aplikacją Smart Identify (wyszukiwanie w internecie informacji o fotografowanym obiekcie). Poza tym postarano się w Asus Pegasus 2 Plus także o obsługę łączności LTE i dwóch kart SIM. Co ciekawe użyty tutaj akumulator będzie dość pojemny – 3030 mAh. Jeśli chodzi o system operacyjny to będzie nim Android 5.1.1 Lollipop z nakładą Zen UI. Cena? Na razie jest chyba tajemnicą handlową ale ja też bym chętnie poprosił o specyfikację takiego smartfona w wariancie „bez plusa” ;)

Źródło: Mobile.163.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*