Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Asus i serie agresywnych płyt głównych Z170

Asus i serie agresywnych płyt głównych Z170

Asus i płyty główne Z170

Oficjalna premiera nowych procesorów to zawsze okazja do prezentacji nowych płyt głównych. Nie inaczej jest w przypadku Intel i procesorów z pokolenia Skylake (LGA 1151). Dosć bogatą ofertę płyt głównych od razu zaprezentowała firma Asus. W ofercie tejże marki pojawiły się w dniu premiery nowych procesorów niemal jednocześnie aż cztery rodziny płyt głównych:

  • Pro-Gaming
  • ROG / Maximus VIII
  • Signature
  • Sabertooth

Asus Z170 Pro-Gaming

Płyty te różnią się naturalnie nie tylko design’em ale również i oferowanym unikalnymi możliwościami / unikalnym wyposażeniem. Przykładowo model Maximus VIII Extreme ma na stałe zamontowane na gniazdo U.2, model Z170I Pro Gaming to najprawdopodobniej jedyna płyta ITX ze złączem SATA Express zaś do płyty Z170 Deluxe w standardzie otrzymujemy kartę Hyper M.2 do obsadzenia w slocie PCI Express.

Asus Z170 Sabertooth Mark I

Asus Z170 ROG Maximus VIII

Asus Z170 Signature

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. W połączeniu z nowymi procesorami to rozwiązanie na lata. Choćby z uwagi na wszystkie komponenty płyty (SAP itd.), które wydłużają jej żywotność. A punkt wyjścia dla OC też pozwala wieszczyć tej płycie i konstrukcjom na niej opartym drugi żywot.

Leave a Comment

*