Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Asus i promocyjne tandemy płyt głównych i kart graficznych

Asus i promocyjne tandemy płyt głównych i kart graficznych

Asus i tandemy płyt głównych i kart graficznych

Wydaje się, że niektórzy producenci poczuli tegoroczne święta nieco wcześniej niż inni. Inaczej raczej nie da się wytłumaczyć planowanych „tandemów” od Asus. Za jakiś czas najprawdopodobniej firma ta rozpocznie sprzedaż promocyjnych zestawów w stylu „płyta główna + karta graficzna„. Co ciekawe sam producent zapowiada ponoć, że taki zestaw byłby dla osoby zainteresowanej tańszy aniżeli oddzielnych zakup tych samych podzespołów. Problem tylko w tym, że obecnie nie wiadomo jeszcze jakiego typu zestawy Asus zaproponuje oraz w jakich cenach. Wiadomo jedynie, że dostępny będzie tandem Red oraz Gold (wiadomo, chodzi o kolorystykę „akcentów” na płycie głównej i karcie graficznej).

Osobiście „obstawiałbym” do tej promocji karty graficzne dostępne sprzed generacji GTX 970 / GTX 980 (czyli karty z serii GTX 770 oraz GTX 780) oraz płyty główne na bazie LGA 1150 ale to jeszcze wszystko się z czasem wyjaśni. Ciekawe tylko, czy całość faktycznie wyjdzie taniej niż np. na popularnych serwisach aukcyjnych lub przy tzw. „gorących strzałach” organizowanych przez niektóre sklepy komputerowe ;)

Źródło: KitGuru.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*