Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Asus i pełna flota płyt głównych z serii H81

Asus i pełna flota płyt głównych z serii H81

Asus i pełna flota płyt głównych z serii H81Taka sytuacja na rynku płyt głównych raczej zbyt często się zdarza. Jaka? Ano taka, żeby producent zaprezentował dosłownie całą flotę płyt główne z tej samej serii i bazujące na dosłownie tym samym chipsecie. W tym konkretnym przypadku mowa o płytach głównych Asus opartych o chipset Intel z serii H81. Chodzi dokładnie o serię następujących modeli: H81-Plus (ATX), H81M-Plus (m-ATX), H81M-A (m-ATX), H81M-C (m-ATX), H81M-E (m-ATX) oraz H81I-Plus (mini-ITX).

Poza oczywistymi różnicami w formacie i cenie płyty te oferują niemal identyczny design oraz sprawdzoną i obecnie niezbędną funkcjonalność (np. cyfrowa sekcja zasilania, dwa sloty na pamięci DDR3, jeden slot PCI-Express x16, porty USB 3.0 czy też porty SATA 3). Ponieważ producent na razie nie „chwali się” niczym innym wydaje się, że płyty główne Asus z serii H81 należeć będą raczej do bardziej ekonomicznego segmentu. Czy aby jednak na pewno? Cóż, to już czas pokaże…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*