Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Asus Geforce GTX680 4GB DirectCU II – karta z dwuslotowym coolerem GPU

Asus Geforce GTX680 4GB DirectCU II – karta z dwuslotowym coolerem GPU

Asus Geforce GTX680 4GB DirectCU IIAsus jest gotowy do zaprezentowania swojego nowego układu graficznego, który powiększy asortyment firmy. Mowa o nVidia GeForce GTX 680 z 4GB pamięci i chłodzeniem z serii DirectCU II. Nie można pominąć faktu, że układ ten nie jest chłodzony typowym coolerem GPU z serii DirectCU II, ale zmodyfikowanym przez producenta coolerem zajmującym tylko dwa sloty (a nie trzy, jak w innych wersjach GTX 680). Dwuslotowa wersja DirectCU II była wcześniej wykorzystywana na innych kartach graficznych i najwidoczniej Asus stwierdził, że najwyższa pora zastosować to chłodzenie na GTX680.

Asus Geforce GTX680 4GB DirectCU IIAsus Geforce GTX680 4GB DirectCU IIZaprezentowany model jest oznaczony jako GTX680-DC2-4GD5 i jak sama nazwa wskazuje jest wyposażony w 4GB pamięci RAM typu GDDR5. Pamięć ta pracuje tutaj z częstotliwością 6008MHz, a rdzeń ,,tyka” z częstotliwością 1006MHz (dzięki technologii GPU Boost może wzrosnąć do 1058MHz). Układy z pamięcią RAM rozmieszczona po dwóch, przeciwległych stronach płytki drukowanej, a na umieszczono jedno gniazdo HDMI, jedno DisplayPort i dwa DVI. Producent jednocześnie przygotował także inną wersję produktu, którą oznaczył jako GTX680-DC2G-4GD5 i do pudełka z kartą graficzną dodaje następujące pełne wersje gier: Assassin’s Creed III, I Am Alive, R.U.S.E., Splinter Cell: Conviction oraz Rainbow Six Vegas 2. Cena na razie nie jest znana.

Źródło: ixbt.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*