Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Asus Fonepad 8 czyli 8″ w przystępnej cenie?

Asus Fonepad 8 czyli 8″ w przystępnej cenie?

ASUS Fonepad 8

Chyba nie od dzisiaj istnieją na świecie fani urządzeń mobilnych większych aniżeli smartfony z wyświetlaczami 5.5″ (dla mnie to max. co jest trzymalne w jednym ręku ;)). Być może ktoś z nich zainteresuje się zatem nowym „nabytkiem” AsusFonepad 8. Fonepad 8 został wyposażony m.in. 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3530 (taktowanie 1,33 GHz), 1 GB pamięci RAM. oraz 8 GB tzw. pamięci wbudowanej. Phablet ten bazuje oczywiście (co wywnioskować można z nazwy) na 8″ wyświetlaczu (WXGA IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli). Audiofilów z kolei ucieszy fakt, że urządzenie to posiada głośniki stereo, wykorzystujące technologię SonicMaster, która to ponoć znacząco poprawia jakość dźwięku.

Co ciekawe oprócz łączności Bluetooth 4.0, Wi-Fi, 2G i 3G Fonepad 8 obsługuje także technologię bezprzewodowego przesyłania obrazu – Miracast. Za jej pomocą phablet można sparować bezprzewodowo z innym urządzeniem (wykorzystując łączność Wi-Fi Direct). Do połączeń pomiędzy gadżetami dochodzi bezpośrednio – m.in. z pominięciem routera. Dzięki temu phablet taki będzie można wykorzystać np. jako mobilny odtwarzacz filmów w jakości full HD. Sugerowana cena detaliczna? Stosunkowo nieduża jak na taką specyfikację – ok. 700 zł.

ASUS Fonepad 8

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*