Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Astro APT-700 czyli platynowa seria od High Power

Astro APT-700 czyli platynowa seria od High Power

High Power Astro APT-700

Firma High Power raczej nie jest nam obca. W zeszłym roku mieliśmy okazję przetestować jednostkę z serii Direct12 i okazała się ona ciekawą opcją z pakietem przydatnych opcji. Naturalnie producent nie „spoczął na laurach”. Niebawem bowiem na naszym rynku ma się pojawić kolejny, jeszcze mocniejsza seria zasilaczy a dokładnie Astro APT. Na chwilę obecną wiadomo o premierze jednego modelu – 700W – o oznaczeniu Astro APT-700.

Jest to modularna jednostka zasilająca z czterema wtyczkami PCI-E (wszystkie ponoć typu 6+2pin) oraz oficjalnym certyfikatem 80 Plus Platinum. Producent oferuje tutaj ponadto sprawdzony system podtrzymywania pracy wentylatora po wyłączeniu komputera oraz pewną ciekawostkę technologiczną. Chodzi tutaj mianowicie o zintegrowanie z tyłu zasilacza wskaźnika obciążenia zasilacza w danym momencie (wskaźnik procentowy).

High Power Astro APT-700Co ciekawe zasilacz High Power Astro APT-700 wcale nie będzie tak drogą jednostką jak to by się mogło wydawać. Przewiduje się bowiem, że jego sugerowana cena detaliczna oscylować będzie wokół 560-570 zł.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*