Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Assassin’s Creed Unity – 40 GB patch czy nowa gra?

Assassin’s Creed Unity – 40 GB patch czy nowa gra?

Assassin's Creed Unity

Zwykle o grach na konsole nie poruszamy tematów, jednak w przypadku Assassin’s Creed Unity wręcz korci ażeby napisać o tym, czego czasem dopuszczają się producenci gier komputerowych. Oto bowiem ostatnio udostępniono kolejny już (czwarty) patch do tej gry na konsole na XBox One. Był on jednak naprawdę mocno nietypowy. Dlaczego? Ano dlatego, że pomyłkowo udostępniono na serwerach nie sam patch (ważący niespełna 7 GB) ale całą nową wersję gry – ok. 40 GB materiału.

Cóż, wydaje się gra Assassin’s Creed Unity tym samym ponownie straciła szansę na jakiekolwiek pozytywne nagrody w rankingach. Sami jesteśmy świadomi, że w obecnym pośpiechu twórcy gier często nie zdążą sprawdzić wszystkiego (video ostatnio Lords of the Fallen), jednakże to czego co i raz dopuszcza się Ubisoft aż woła o pomstę do nieba. Nie dość, że w dniu premiery tak naprawdę wydano wersję Beta gry to jeszcze teraz pojawiają się problemy przy aktualizacjach…Ech, ta przedświąteczna gorączka ;)

Źródło: Bit-Tech.net

One Comment

  1. No nie…A podobno tylko Polacy mają problemy developersko-bugowe z grami ;)

Leave a Comment

*