Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Assassin’s Creed Revelations – kolejne „rewelacje”?

Assassin’s Creed Revelations – kolejne „rewelacje”?

Assassins Creed RevelationsZwolennicy nietypowych przygód Altaira oraz Ezia z całą pewnością będą radzi z faktu, że projekt Assassin’s Creed nie wyczerpał jeszcze „weny” jego twórców. Niedawno bowiem Ubisoft oficjalnie zapowiedziało kolejną część gry – z podtytułem Revelations. Wprawdzie zbyt wiele szczegółów na jej temat jeszcze nie jest znanych jednak przypuszcza się, że będzie to kulminacja historii Ezia zaś finalny produkt (w sensie finalna wersja gry) powinien trafić na półki sklepowe w listopadzie bieżącego roku. Naturalnie gra zostanie wydana nie tylko na poczciwe PC ale również na leciwe konsole (Playstation 3 oraz XBox 360).

Assassins Creed RevelationsCóż, wydaje się, że seria Assassin’s Creed przejęła „pałeczkę” od Tomb Raider i teraz to ona wyznacza nowe trendy w grach zręcznościowo logicznych. Swoją drogą podtytuł (Revelations) brzmi podejrzanie „blisko” do Deus Ex: Human Revolution oraz do filmu The Matrix: Revolutions (będącego ostatnią częścią trylogii braci Wachowskich). No ale to na pewno tylko zbieg okoliczności…

Źródło: Shacknews.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*