Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Assassin’s Creed 3 – kolejna część przygód skrytobójcy

Assassin’s Creed 3 – kolejna część przygód skrytobójcy

Assassin's Creed 3

Zwolennicy „niekończącej się opowieści” o skrytobójcy czyli serii Assassin’s Cred z całą pewnością zainteresowani będą faktem, że już od jakiegoś czasu w produkcji jest trzecia część tej gry. Mało tego, stadium produkcji Assassin’s Creed 3 jest ponoć na tyle zaawansowane, że już wstępnie znana jest data premiery tego tytułu. Ma on trafić na półki sklepowe jesienią bieżącego roku i będzie to prawdopodobnie w październiku. Na chwilę obecną wiadomo też mniej więcej gdzie i w jakim okresie tym razem będzie się rozgrywać aukcja gry. W przypadku Assassin’s Creed 3 mowa ponoć o terenie Ameryki Północnej w czasie trwania rewolucji pod koniec XVIII wieku.

Assassin's Creed 3Mało tego, gracze „otrzymają” do dyspozycji zupełnie nowego bohatera. Cóż, ciekawe który konflikt wojenny będzie inspiracją do następnej części i czy tam także będzie nowa postać? ;)

Źródło: GameInformer.com

Trackbacks for this post

  1. Assassin's Creed 4: Black Flag - cichy zabójca w roli pirata | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] od jakiegoś czasu fani serii Assassin’s Creed raczą się się tytułem z cyferką “3″ w nazwie. Okazje się jednak,…

Leave a Comment

*