Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Ashes of the Singularity – pierwszy benchmark DirectX 12?

Ashes of the Singularity – pierwszy benchmark DirectX 12?

Ashes of the Singularity

Nie da się ukryć, że osoby które już przesiadły się na Windows 10 z pewnością oczekują na pierwsze gry tworzone stricte w środowisku DirectX 12. Naturalnie tego typu produkcje zbyt szybko nie powstaną ale możliwe, że wcześniej powstaną różnej maści dema technologiczne takie jak np. benchmark z gry Ashes of the Singularity. Tego typu gra RTS (Real Time Strategy) mimo iż jeszcze nie jest finalnym produktem, to najprawdopodobniej umożliwi graczom przetestowanie wydajności kart zarówno w środowisku DirectX 11 jak też i DirectX 12.

Co ciekawe niektóre osoby, które już miały styczność z obecnie istniejącą wersją Ashes of the Singularity przeprowadziły we własnym zakresie „prywatne” testy wydajności takich kart graficznych jak GTX 980 oraz R9 390X. Niektóre ich wyniki są na tyle zadziwiające, że podobno niektóre środowiska zaczęły się domagać embargo na tego typu „rewelacje” dopóki gra Ashes of the Singularity nie zostanie w pełni ukończona:

Źródło: Hexus.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*