Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Asgard 3 – kolejna ekonomiczna obudowa od Xigmateka

Asgard 3 – kolejna ekonomiczna obudowa od Xigmateka

Xigmatek_logoWraz z początkiem roku firma Xigatek dała nam do zrozumienia, że nie zamierza rezygnować z serii najbardziej ekonomicznych obudów. Dowodem na to są wstępne informacje na temat kolejnego kompaktowego modelu – Asgard 3. Jest to konstrukcja midi-tower o naprawdę skromnych gabarytach (410 x 192 x 475 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) i wadze rzędu raptem 5,5 kg. Z zewnątrz może nie jest zbyt „urodziwa” (aczkolwiek to też kwestia gustu) jednak w środku już pewne standardy spełnia.

Mamy tu więc całe czarne wnętrze, duży otwór w tacce na płytę główną, podstawową aranżację okablowania oraz beznarzędziowy montaż dysków, napędów i kart rozszerzeń.

Xigmatek Asgard 3

Xigmatek Asgard 3

Przewidziano ponoć dwie wersje Xigmatek Asgard 3 – „klasyczną” oraz z oknem z plexi (w kształcie litery „X”). Wersja klasyczna to ponoć wydatek rzędu 35 euro* zaś wersja z oknem to ok. 40 euro*. Oczywiście obudowy te jeszcze nie są dostępne dla klientów indywidualnych jednak kto wie, czy nie pojawią się na półkach sklepowych zaraz po targach CES 2011…

* ceny bez VAT-u

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*