Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Asetek i jego nowa wizja kompaktowego chłodzenia dla Geforce GTX580

Asetek i jego nowa wizja kompaktowego chłodzenia dla Geforce GTX580

Asetek_logoFirma Asetek znana jest z dość nietypowych rozwiązań takich jak np. kompaktowe chłodzenia wodne. Mało tego, mpżna by rzec, że jest ona niemal pewnego rodzaju pomysłodawcą dla projektów takich marek jak Corsair czy też Antec. Ostatnio w planach Asetek pojawił się „nowy” projekt – kompaktowe chłodzenie wodne dla topowej karty graficznej nVidii – Geforce GTX580. Co jest w nim takiego nowego? Ciężko powiedzieć ale przedstawiciele Asetek deklarują, że ich pomysł potrafi schłodzić tą kartę znacznie lepiej niż stockowy cooler GPU.

Nie żeby to było trudne zadanie (stockowe coolery GPU nigdy nie należały do zbyt wydajnych) ale dla „niedowiarków” nawet przygotowano specjalną prezentację możliwości takiego pomysłu:

Szkoda tylko, że w tak „profesjonalnej” prezentacji zabrakło informacji na temat obrotów wentylatora, temperatury otoczenia (w końcu nie testowano w zamkniętej obudowie ale „na pająka”), odległości z jakiej dokonywano pomiaru głośności oraz czym jej dokonywano…No ale wiadomo, nie ma to jak cudowny cudowny marketing…

Źródło: TCMagazine.com

One Comment

  1. optymalizator Prawi:

    Taaa, nie ma to jak „rzetelny marketing” :D

Leave a Comment

*