Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > ARMA 3 – będzie trzecia część symulatora pola walki

ARMA 3 – będzie trzecia część symulatora pola walki

Arma_3_logoSporo graczy lubi różnej maści shootery gdzie wcielamy się w doświadczonych żołnierzy i niczym John Rambo (chociaż dziś można by mówić niczym Alcatraz z Crysis 2) przebijamy się od punktu A do punktu B nic sobie nie robiąc z ilości przeciwników, która staje naprzeciw nam. Zapewne nieco mniej graczy jest z kolei zainteresowanych produkcjami, które w znacznie większym stopniu oddają realizm pola walki czyli uwzględniają specyfikę danej lokacji, trudnych przeciwników oraz to jak my przystosowujemy się do danych warunków otoczenia. Mowa oczywiście o produkcjach typu ARMA (ArmedAssault) czyli niemal symulatorach walki w różnych warunkach. W każdym razie ostatnio okazało się, że będzie trzecia odsłona tej gry.

Mało tego, deklaruje się już jakoby minimalnym wyzwaniem dla twórców była oprawa graficzna stworzona w obrębie „środowiska” DX10. W sumie dość dokładnie potwierdzają to minimalne wymagania sprzętowe: procesor Intel Core i5 / AMD Phenom X4 oraz karta graficzna typu Geforce GTX260 lub Radeon HD5770. Oczywiście to nie oprawa graficzna będzie tutaj wyznacznikiem jakości gry ale sposób prowadzenia walk, interakcja z otoczeniem oraz otwartość świata.

ARMA 3

ARMA 3Cóż, wydaje się zatem, że po tylu latach na rynku natywny DX10 w końcu na dobre zawita na komputerach. Oczywiście mam także cichą nadzieję, że zaimplementowany tutaj będzie również DX11. No ale to już czas pokaże…

Źródło: Bit-Tech.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*