Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Arctic S1 Plus Turbo Module – prosty acz skuteczny dodatkowy moduł chłodzący do Accelero S1 Plus

Arctic S1 Plus Turbo Module – prosty acz skuteczny dodatkowy moduł chłodzący do Accelero S1 Plus

Arctic_logoFirma Arctic poszerzyła swoją ofertę o S1 Plus Turbo Module. Jest to specjalny zestaw akcesoriów / moduł chłodzący, zwiększający wydajność zapowiadanego niegdyś pasywnego coolera GPU w postaci Accelero S1 Plus. Oczywiście jak można się domyślić nie jest to jakieś super zaawansowane urządzenie urządzenie, to po prostu tandem „wentylator + zestaw montażowy pasujący do coolera GPU”. W tym konkretnym przypadku producent zdecydował się bowiem na zastosowanie wentylatora typu 120 mm (max. 1000 obr./min.), długich kołków montażowych oraz dołożenie do tego zestawu odrobiny pasty termoprzewodzącej w tubce (ponoć jest to nawet MX-4) i adaptera do podłączenia wentylatora (zapewnia to możliwość pracy wentylatora przy 7 lub 12V).

Cóż, zestaw ten jest prosty ale jakże praktyczny. Z całą pewnością zapewni wyższą wydajność coolera GPU jakim jest Accelero S1 Plus. W każdym razie za S1 Plus Turbo Module przyjdzie nam zapłacić ponoć ok. 9 euro.

Źródło: Arctic.ac

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*