Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Arctic Mini Sound Systems S111 BT/M – mini muzyka

Arctic Mini Sound Systems S111 BT/M – mini muzyka

Arctc Mini Sound System S111

Wydaje się, że firma Arctic od jakiegoś czas naprawdę mocno się „przebranżawia”. Niegdyś słynęła ona wyłącznie z coolerów, wentylatorów i past ale ostatnimi czasy poszerza swoją ofertę o gadżety do urządzeń mobilnych. Ich najnowsze „dzieło” to Mini Sound Systems w wersji S111 M oraz S111 BT. Są to mini-głośniki dedykowane przede wszystkim dla posiadaczy smartfonów i tabletów. Generalnie sama specyfikacja tych dwóch rodzin głośników jest niemal identyczna (moc 2x 2 W, akumulator 2000 mAh, czas pracy do 12 godzin).

Różnica sprowadza się tutaj do tego, że S111 M to głośniki przewodowe (łączenie z urządzeniem mobilnym poprzez wtyk jack 3.5″) zaś S111 BT to głośniki bezprzewodowe (parowanie poprzez Bluetooth 4.0). Co ciekawe niezależnie od serii mamy do wyboru dość bogatą gamę kolorystyczną tych głośniczków. Co zaś się tyczy ceny, to głośniki S111 M kosztują ok. 40 euro zaś S111 BT to wydatek rzędu 50 euro.

Arctc Mini Sound System S111

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. producent placów zabaw Prawi:

    Ciekawe teksty, dobra tematyka

Leave a Comment

*