Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Arctic Accelero Xtreme Plus II czyli niby-ewolucja high-endowego coolera GPU

Arctic Accelero Xtreme Plus II czyli niby-ewolucja high-endowego coolera GPU

Arctic_logoFirma Arctic uchyliła nieco „rąbka tajemnicy” na temat swoich najbliższych planów w kwestii wydajnych coolerów GPU. Okazuje się zatem, że najnowszym pomysłem szwajcarskiego potentata jest model Accelero Xtreme Plus II. Wbrew pozorom nie jest to jednak żadna rewolucja, to po prostu zmodyfikowana wersja obecnie dostępnego modelu czyli „zwykłego” Accelero Xtreme Plus. Na czym dokładnie polega owa modyfikacja? Ano na tym, na czym polegała w przypadku Xigmatek Bifrost II – dodatkowe otwory w ramce montażowej.

Dzięki temu „zabiegowi” Accelero Xtreme Plus II jest od razu kompatybilny m.in. z takimi kartami graficznymi jak chociażby Geforce HTX580 oraz Radeon HD6970. Oczywiście „nie ma róży bez kolców” gdyż w przypadku niektórych kart graficznych (Geforce GTX200 oraz GTX465/470) nadal wymagany jest specjalny system montażowy.

Źródło: Expreview.com

Trackbacks for this post

  1. Accelero L2 Plus czyli kolejny upgrade od Arctica » BestPCInfo.pl - [...] niemal całą gamę swoich coolerów GPU. Jakiś czas temu informowałem o Accelero Xtreme Plus II oraz Accelero Twin Turbo…

Leave a Comment

*