Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Arctic Accelero Hybrid – hybrydowe chłodzenie kart graficznych

Arctic Accelero Hybrid – hybrydowe chłodzenie kart graficznych

Arctic Accelero Hybrid

Firma Arctic zaprezentowała dość nietypowy system chłodzenia kart graficznych – Accelero Hybrid. Jest to nic innego jak połączenie chłodzenia wodnego i powietrznego. Z tego pierwszego mowa oczywiście o tym, co dotychczas stosowane było przy kompaktowych zestawach chłodzenia wodnego procesorów (bloko-pompka oraz chłodnica typu 120 mm). Jeśli zaś chodzi o chłodzenie powietrzne w Accelero Hybrid, to tutaj chodzi przede wszystkim o wentylator generujący przepływ powietrza w stronę sekcji zasilania i/lub kości pamięci a całość zintegrowana jest w czarnej plastikowej obudowie.

Arctic Accelero Hybrid kompatybilny jest zarówno z kartami graficznymi AMD (m.in. Radeon HD6970 oraz HD7870) jak i nVidii (m.in. Geforce GTX 580 oraz GTX 680) a zatem jest to dość uniwersalne rozwiązanie. Niestety na chwilę obecną nie znamy jeszcze sugerowanej ceny tego typu hybrydowego pomysłu…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*