Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Urządzenia mobilne > Archos, CES 2013 i tablety z matrycą IPS

Archos, CES 2013 i tablety z matrycą IPS

Targi CES

Firma Archos na targach CES 2013 zaprezentowała swoje cztery najnowsze tablety z serii Titanum czyli charakteryzujące się głównie ekranami o wysokiej rozdzielczości. Archos Titanum to zupełnie nowa seria tabletów ze średniej półki cenowej, a w jej skład wchodzą cztery modele, różniące się między sobą tylko ekranami. Urządzenia o przekątnych 7″ (70), 8″ (80) oraz 10,1″ (101) cala, charakteryzować będą się wyświetlaniem obrazu o rozdzielczości HD. Flagowy model – 97 wyposażony zostanie w ekran 9,1″, który ma wyświetlać obrazy o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli.

Archos, CES 2013 i tablety z matrycą IPS

Ekrany wszystkich opisywanych tabletów zostały wykonane w technologii IPS i dodatkowo wspierają multitouch. Każde urządzenie zostało wyposażone w dwurdzeniowy procesor Rockchip taktowany zegarem o częstotliwości 1,6 GHz oraz „nieznany” czterordzeniowy układ graficzny. System operacyjny, pod którym działają tablety to Google Android 4.1 Jelly Bean.

Archos, CES 2013 i tablety z matrycą IPS

Producent ujawnił już ceny poszczególnych modeli. I tak, Archos 70 został wyceniony na 119 euro, 80 – na 169 euro, 101 – na 199 euro, natomiast za tablet oznaczony symbolem 97 zapłacimy 249 euro. Premiera odbędzie się natomiast prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: Engadget.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*