Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Aquarius M60W Pure Black – nowa obudowa od SilentiumPC

Aquarius M60W Pure Black – nowa obudowa od SilentiumPC

SilentiumPC Aquarius M60W Pure Black

Wrzesień bieżącego roku to dość mocna kampania firmy SilentiumPC. Okazuje się bowiem, że ostatnio premierę miała kolejna obudowa z linii Aquarius. Oto bowiem światło dzienne ujrzał model obudowy określony jako Aquarius M60W Pure Black. Jest to obudowa typu midi-tower (445 x 210 x 440 mm – wysokość x szerokość x długość) w założeniu zoptymalizowana zarówno do rozbudowanych coolerów CPU (mogą mieć aż 175 mm) jak też do chłodnic typu 2x 120 (miejsce na froncie i topie). Naturalnie na karty graficzne również jest tutaj całe mnóstwo miejsca (do 410 mm).

SilentiumPC Aquarius M60W Pure Black

Poza przestrzenią do zagospodarowania w SilentiumPC Aquarius M60W Pure Black nie brakuje i innych istotnych „argumentów”. Mamy tutaj do dyspozycji także regulator wentylatorów, maskownicę zasilacza (podobną jak w modelu Gladius M35), dyskretne okno z plexi czy też pakiet filtrów preciwkurzowych (front, top i spód). Obudowa SilentiumPC Aquarius M60W Pure Black posiada w standardzie dość pokaźną baterię wentylatorów: 2x 140 mm z przodu oraz 1x 140 mm z tyłu. Dzięki temu możliwości wentylacyjne tejże obudowy są już na dzień dobry całkiem dobre.

SilentiumPC Aquarius M60W Pure Black

SilentiumPC Aquarius M60W Pure Black na rodzimym rynku kosztuje ok. 320 zł (sugerowana cena detaliczna). Co ciekawe obudowa ta powinna być już dostępna na półkach sklepowych.

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*