Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > AOC AG271QG czyli 27″ monitor WQHD z G-Sync i…podziałką

AOC AG271QG czyli 27″ monitor WQHD z G-Sync i…podziałką

AOC AG271QG

Portfolio monitorów AGON firmy AOC zdaje się dynamicznie powiększać. Oto bowiem światło dzienne ujrzał model AG271QG. Jest to 27″ monitor wyposażony w matrycę IPS (AHVA) o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440 pikseli). Warto też nadmienić, że dzięki odpowiedniej technologii (odświeżanie 165 Hz, nVidia G-Sync) z pewnością znaleźć się on może na celowniku co bardziej wymagających graczy. AOC AG271QG dysponuje także regulacją pochylenia / wysokości ekranu jak także jego obrotem w podstawie. Mało tego, specjalna podziałka umieszczona na boku tegoż monitora pozwala na ustawienie go do wcześniej sprawdzonej pozycji (ułatwienie np. w przypadku przeniesienia go na nowe miejsce).

AOC AG271QG - podziałka

Naturalnie w założeniu wspomniani owi bardziej wymagający gracze to również gracze z nieco…zasobniejszym portfelem. Monitor AOC AG271QG wyceniono bowiem na 3439 zł (sugerowana cena detaliczna).

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*