Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Antec P380 – wyciszony kolos niebawem w sklepach!

Antec P380 – wyciszony kolos niebawem w sklepach!

Antec P380

Trochę czasu upłynęło od czasów targowych zapowiedzi Antec P380 ale teraz już wiadomo oficjalnie, że obudowa tego typu nie była jedynie prototypową koncepcją stworzoną aby zainteresować media. Oto bowiem ostatnio poinformowano, że owy kolos (555 x 224 x 557 mm – wysokość x szerokość x długość) oraz fabrycznie wyciszona obudowa na pewno trafi na półki sklepowe i to najprawdopodobniej jeszcze w lutym bieżącego roku. Poza wspomnianym fabrycznym wyciszeniem Antec oferuje tutaj m.in. dość oryginalny design, sporo przestrzeni do zagospodarowania, duże okno z plexi oraz tzw. hub do podłączenia nawet sześciu wentylatorów (maksymalnie możemy w P380 zainstalować ich siedem).

Antec P380

Antec P380

Naturalnie wyciszony kolos tego typu nie będzie zbyt tanią obudową. Sugerowana cena detaliczna Antec P380 to ok. 210 euro a zatem raczej nie wszyscy będą sobie mogli na niego pozwolić…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*