Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Antec One Hundred – prawie ekonomiczna obudowa z serii Gamer

Antec One Hundred – prawie ekonomiczna obudowa z serii Gamer

Firma Antec najprawdopodobniej „do serca” wzięła sobie zapotrzebowanie użytkowników na stosunkowo tanie ale oferujące dużo budowy komputerowe. Dowodem takiego stanu rzeczy ma być ponoć model o nazwie One Hundred przynależący do serii Gamer. W porównaniu do swoich innych odpowiedników z niskim „numerem” w nazwie (mowa oczywiście o Three Hundred i Two Hundred) najświeższa wizja Anteca wydaje się w końcu przełamywać pewne „stare schematy”. Owszem, mamy tutaj sprawdzony design oraz szkielet z dotychczasowych konstrukcji midi-tower jednak są tu także pewne „świeże aspekty”.

Do takich z całą pewnością należy m.in. czarne wnętrze (do tej pory stosowane tylko w droższych modelach Anteca) oraz podstawowa aranżacja okablowania (tutaj z kolei firma  mogła postarać się nieco bardziej ponieważ obecnie w obudowach w tej cenie jest to rozwiązane dużo lepiej).

Nie da się jednak ukryć, że tym modelem Antec udowadnia, że potrafi jeszcze do siebie zachęcić. Cena? U nas ma to być ponoć wydatek rzędu 250zł (sugerowana cena detaliczna).

Źródło: In4.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*