Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Antec na Computex 2014

Antec na Computex 2014

Computex 2014

W związku z targami Computex 2014 firma Antec postanowiła dla wszystkich przygotować zarówno coś, ci niedawno już zapowiadano jak także coś absolutnie nowego i „świeżutkiego”. W tym konkretnym przypadku mowa o zasilaczach z serii Edge (zapowiadanych na targach CeBit 2014) oraz fabrycznie wyciszonej obudowie P380. Zasilacze z linii Edge to będzie oczywiście nowy high-end od Antec, gdyż będą to w pełni modularne jednostki. Co zaś się tyczy obudowy P380 to będzie to kolejna porządnie wyciszona obudowa komputerowa. Cóż, czekamy zatem na premiery rynkowe bo zapowiada się naprawdę ciekawie ;)

Antec na Computex 2014

Antec na Computex 2014

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. Widzę Computex i wchodzę spodziewając się kolejnych zdjęć Tajwanek przy stoiskach, a tu tylko jakieś skrzynki :( A tak serio wyciszające obudowy zawsze mile widziane, choć jeśli to high-end to podejrzewam, że cenowo będzie poza obszarem mojego zainteresowania.

Leave a Comment

*