Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Antec LanBoy Air – już na naszym rynku!

Antec LanBoy Air – już na naszym rynku!

O obudowie LanBoy Air firmy Antec było głośno tak naprawdę już od pierwszych  oficjalnych prezentacji ( np. w ramach targów Computex w Taipei). Konstrukcja ta przyciągała bowiem wzrok nie tylko nietypowym designem (wszystkie ścianki są ażurowe a sama obudowa pomieścić może aż 15 wentylatorów 120 mm) ale także „sportową kolorystyką” (intensywne odcienie żółtego lub niebieskiego). Jakby tego było mało producent „usprawiedliwia” także pierwszy człon nazwy modelu, po prostu w obrębie topu są zamontowane specjalne uchwyty do przenoszenia komputera np. w ramach Lanparty.

W każdym razie obudowa była zapowiadana dawno temu ale dopiero teraz pojawiła się w kanałach dystrybucyjnych. Użytkownicy mają do wyboru dwie wersje kolorystyczne: żółtą oraz niebieską.

Oczywiście raczej kwestią indywidualną jest to, czy obudowa ta będzie się podobać użytkownikom. Trzeba jednak przyznać, że ostatnimi czasy firmie Antec dość łatwo przychodzi nietypowy design obudów. Całkiem nietypowa jest również cena LanBoy Air – ok. 830zł*.

* sugerowana cena detaliczna

Źródło: Informacja prasowa

Comments are closed.