Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Antec Kuhler H20 920 – oficjalniej o kolejnym kompaktowym chłodzeniu wodnym

Antec Kuhler H20 920 – oficjalniej o kolejnym kompaktowym chłodzeniu wodnym

Antec_logoJak pamiętamy poza Corsair ostatnio również i Antec na poważniej zainteresował rozwiązaniami w postaci kompaktowych układów chłodzenia wodnego. Już na początku bieżącego roku firma ta zaprezentowała dwie niemal finalne koncepcje jednak prawdopodobnie tylko jednak z nich ma realną szansę na zdobycie jakiegoś zainteresowania – Kuhler H20 920. Jest to bowiem zestaw dedykowany „zwodowaniu” samego procesora a w jego skład wchodzi m.in. gruba (49 mm) chłodnica typu 1x 120 z fabrycznie zamontowanymi dwoma wydajnymi wentylatorami 120 mm z PWM (zakres pracy: 700 – 2400 obr./min.) oraz specjalne oprogramowanie do kontroli pracy zestawu.

Antec H20 920Wprawdzie idea takiego zestawu wodnego może się wydawać kusząca jednak pamiętajmy, że w przypadku każdego takiego „projektu” o jakimkolwiek mocniejszym overclockingu CPU można raczej zapomnieć. Że o kulturze pracy już nie wspomnę…W każdym razie zaletą czegoś takiego jest to, że jest uniwersalne jeśli chodzi o kompatybilność – pasuje zarówno na procesory AMD (AM2, AM2+, AM3 i AM3+) jak i Intel (LGA 775, 1155, 1156 i 1366) – oraz ma stosunkowo atrakcyjną cenę – ok. 120 dolarów (bez VAT-u).

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*