Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Antec ISK600M – cube pod micro-ATX i slim drive

Antec ISK600M – cube pod micro-ATX i slim drive

Antec ISK600MPamiętacie może obudowę ISK600? Otóż tego typu seria obudów od Antec poszerzyła się również o większy odpowiednik a dokładnie o model ISK600M. Jest to całkiem pokaźnych gabarytów konstrukcja (290 x 272 x 340 mm – wysokość x szerokość x długość) kompatybilna nie tylko z płytami mini-ITX ale także i micro-ATX. Ulokujemy tutaj również standardowych rozmiarów zasilacz ATX, bardzo wysoki cooler CPU (max. 170 mm) oraz bardzo długą kartę graficzną (max. 317,5 mm).

Producent zadbał też o naprawdę niezłe możliwości wentylacyjne (z tyłu miejsce na wentylator 120 mm oraz 80 mm a z przodu miejsce na dwa wentylatory 120 mm lub jeden typu 140 mm), szczotkowane aluminium na froncie oraz miejsce na napęd optyczny typu slim.

Antec ISK600M

Wprawdzie sugerowanej ceny obudowy Antec ISK600M nie podano ale po cichu liczymy na dobry stosunek ceny do możliwości i konstrukcji…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*