Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Antec ISK600 – alternatywa dla NSK1380 i Node 304?

Antec ISK600 – alternatywa dla NSK1380 i Node 304?

Antec ISK600Oferta firmy Antec poszerzyła się o kolejną kompaktową, nietuzinkową obudowę – ISK600. Jest to nieduża obudowa typu cube (z ang. sześcian – przyp. red.) o wymiarach 195 x 260 x 369 mm (wysokość x szerokość x długość). Obudowa ta dedykowana jest naturalnie dla osób osobom, planujących stworzenie małego komputera na bazie płyty formatu mini-ITX. Warto zwrocić też uwagę, że wbrew gabarytom przewidziano tutaj sporo miejsca i na cooler CPU (do 170 mm) i na kartę graficzną (do 317 mm) a ponadto spora część obudowy (panele boczne i top) wykonana jest ze szczotkowanego aluminium.

Antec ISK600Czyżby zatem szykowała się nam alternatywa dla popularnych koncepcji w stylu NSK1380 oraz Node 304? Czas pokaże. Co zaś się tyczy sugerowanej ceny, to wstępnie przewiduje się na poziomie ok. 300 zł ale to też kolejny aspekt, który zweryfikuje czas…

Źródło: Antec.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*