Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Antec i awangardowa premiera na Computex 2015

Antec i awangardowa premiera na Computex 2015

Computex 2015

Firmę Antec większość z nas kojarzy przede wszystkim z ciekawych obudów komputerowych, porządnych zasilaczy i gotowych zestawów LC w stylu Kuhler. Wraz z targami Computex 2015 postanowiono jednak nieco odmienić wizerunek marki i wprowadzić odrobinę…awangardy. W tym roku w Taipei na stoisku firmy Antec zaprezentowano m.in. mocno nietypowy model przestronnej obudowy – Signature S10. Jest to dość awangardowa obudowa w ofercie tegoż producenta, ponieważ ma ona mocno nietypowy design (na pierwszy rzut oka Signature S10 nawet nie przypomina obudowy komputerowej) a poza tym obudowa ta kosztować będzie krocie (wstępnie wyceniono ją na grubo ponad 2000 zł!).

Antec Signature S10 - Premiera Computex 2015

Jako swoistą ciekawostkę warto tutaj nadmienić, że wnętrze obudowy Signature S10 podzielone jest na niezależne tzw. komory (niemal niczym w modelu P183) a pomimo to obudowa ta będzie kompatybilna z płytami formatu XL-ATX. To już daje nam chyba trochę do myślenia jeśli chodzi także o gabaryty tej obudowy ;)

Antec Signature S10 - Premiera Computex 2015

Źródło: TechPowerUp.com

One Comment

  1. OMG…Za co oni sobie śpiewają te 2k? ;/

Leave a Comment

*