Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Antec HCP-1000 Platinum – już na naszym rynku!

Antec HCP-1000 Platinum – już na naszym rynku!

Antec HCP-1000 Platinum

Zapowiadany na tegorocznych targach Cebit nowy zasilacz firmy AntecHCP-1000 Platinum – trafił już „pod rodzime strzechy”. Jak słusznie sugeruje nazwa jest to high-endowy zasilacz z oficjalnym certyfikatem 80 Plus Platinum. Nie zabrakło tu też ponadto pełnej modularności okablowania (odczepiane są wszystkie wiązki kabli), szeregu niezbędnych zabezpieczeń (OCP, OVP, SCP, OPP, OTP), bardzo dużej obciążalności linii 12V (ponoć aż 1000W) czy też bardzo długiej gwarancji (ponoć aż 7 lat). Jak ponadto sugerują dostępne zdjęcia zasilacz mamy tutaj także do czynienia z dłuższą (190 mm długości) i raczej klasyczną konstrukcją obudowy (na targach Cebit górna część zasilacza zasłonięta była tylko przezroczystym tworzywem) a wnętrze zasilacza chłodzone jest przez 135 mm wentylator z PWM.

Jak jednak przystało na high-endowe rozwiązania zasilacz Antec HCP-1000 Platinum nie należy do zbyt tanich. Jego sugerowana cena detaliczna to bowiem niespełna 1200 zł.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*