Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Antec GX300 – kiedy smukłość jest ważniejsza

Antec GX300 – kiedy smukłość jest ważniejsza

Antec GX300

Pamiętacie zapewne wszyscy dość ciekawą ekonomiczną a gamingową obudowę w postaci Antec X500? Okazało się ostatnio, że Antec u schyłku bieżącego roku zadebiutował kolejnym modelem z serii GX. W tym konkretnym przypadku chodzi dokładnie o model GX300. Wprawdzie nikt z tą obudową jeszcze nie miał styczności ale chyba już teraz można śmiało rzec, że jest to gamingowy midi-tower gdzie główny nacisk postawiono przede wszystkim na tzw. smukłość. Wywnioskować to bowiem można z oficjalnych wymiarów tej obudowy: 485 x 180 x 475 mm (wysokość x szerokość x długość).

Antec GX300

Przewidziano tutaj na szczęście mnóstwo miejsca na karty graficzne (ok. 400 mm) oraz niezłe możliwości wentylacyjne (możemy tutaj zamontować do pięciu wentylatorów*) ale też z kolei należy być świadomym mocno ograniczonego miejsca na cooler CPU (według Antec tylko do 140 mmi). Nie znamy wprawdzie jeszcze oficjalnej sugerowanej ceny GX300 ale nieoficjalnie mówi się o kwocie rzędu 60 euro. Czyżby zatem nomenklatura serii GX (oraz możliwości danej obudowy) to jedno a polityka firmy to drugie? Cóż, na to chyba wygląda…

* fabrycznie zamontowany jest tylko jeden wentylator 120 mm z tyłu

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*