Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Antec, CES 2013 i nowe koncepcje obudów

Antec, CES 2013 i nowe koncepcje obudów

Targi CESTargi CES 2013 trwają „w najlepsze” . Na tak dużej technologicznej imprezie za oceanem nie zabrakło też tak popularnej firmy jak Antec. Co ciekawe w tym roku ma ona na tyle rozbudowane zaplecze marketingowe, że już na dzień dobry były rozsyłane stosowne informacje prasowe na temat „nowinek” od Antec (a w raz z nimi zdjęcia gotowych produktów). W każdym razie flotę obudów Antec w tym roku w Las Vegas zasiliły trze charakterystyczne modele obudów komputerowych – GX700, M1100 oraz P280 White (z oknem).

Antec GX700:

Antec na CES 2013

Antec M1100:

Antec na CES 2013

Antec P280 White:

Antec na CES 2013Jak widać na powyższych zdjęciach są to trzy kompletnie odmienne wizje obudów komputerowych. Naturalnie model M1100 to po prostu „militarna” wersja obudowy Eleven Hundred zaś P280 White to po prostu biała odmiana obudowy P280. Co zaś się tyczy modelu GX700, to wydaje się że był on częściowo „zainspirowany” obudową Corsair C70. W każdym razie widać, że plany Anteca na najbliższy czas są dość konkretne.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*