Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Anidees AI-Crystal – obudowa ze szkłem w standardzie

Anidees AI-Crystal – obudowa ze szkłem w standardzie

Anidees AI-Crystal

Wydaje się, że niegdysiejsza moda na przezroczyste obudowy zaczyna powoli wracać. Do tej pory poszczególni producenci starali się co najwyżej stosować panele boczne z oknem, jednak część producentów jest na tyle ekstrawagancka iż decydują się na jeszcze większe przezroczyste powierzchnie. Mało tego, zdarza się iż w danym modelu obudowy stosuje się nie plexi a szkło hartowane. Przykładem takiej koncepcji jest chociażby Anidees AI-Crystal.

W jej przypadku zdecydowano się bowiem nie tylko na zastosowanie pełnego szklanego panelu bocznego zwanego roboczym. Ze szkła jest tutaj również drugi panel boczny oraz front co w połączeniu z fabrycznie dołączanymi podświetlanymi wentylatorami może niektórych wręcz…urzec.

Anidees AI-Crystal

Sama obudowa jest konstrukcją midi-tower (475 x 216 x 497 mm – wysokość x szerokość x długość) oferującą m.in. przestronne wnętrze, bardzo dobrą wentylację (aż cztery wentylatory 140 mm w zestawie) oraz maskownicę zasilacza. Wstępnie tego typu obudowa wyceniona została na ok. 150 euro (sugerowana cena detaliczna).

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*