Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Procesory > AMD FX 8300 już dostępny…w Japonii

AMD FX 8300 już dostępny…w Japonii

AMD FX 8300

Niedawno zapowiedziany przez AMD procesor FX 8300 już jest dostępny na rynku, jednak…na razie tylko azjatyckim. Wielka szkoda, że na chwilę obecną ów model jest niedostępny w żaden sposób dla obywateli innych części świata.

Procesor AMD FX-8300 oznaczony został jako OPN FD8300WMW8KHK i jest przeznaczony na podstawkę AM3+. Jest on „wyposażony” w 4 rdzenie (8 wątków) o domyślnym taktowaniu 3,3GHz (w trybie Turbo Core aż do 4,2GHz), 16MB pamięci cache (8MB L2 i tyle samo L3) oraz dwukanałowy kontroler pamięci DDR3-1866. Należy też tutaj wspomnieć o bardzo niskim współczynniku TDP, który wynosi ponoć zaledwie 95W. AMD FX 8300

W japońskich sklepach prezentowany model procesora został wyceniony na 16680 jenów czyli przy obecnym obecnym kursie walut około 600 PLN. Oficjalna cena oraz data premiery dla rynku europejskiego nie jest jeszcze niestety dokładnie znana.

AMD FX 8300

Źródło : AkibaPCHotline

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*