Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > AMD, CES 2013 i tablet z APU Temash

AMD, CES 2013 i tablet z APU Temash

Targi CES

Koncern AMD na targach CES 2013 zorganizował konferencję, na której „zdradził” informacje o tegorocznych układach APU i jednocześnie zaprezentował najsłabszy z modeli. Procesory Temash będą zaliczały się do układów bardzo energooszczędnych i zostaną wykonane w postaci 28-nanometrowego układu System On a Chip (SoC), by znaleźć zastosowanie w wydajnych tabletach z systemem Windows 8. Zależnie od wersji znajdziemy tam dwa (seria A4) lub cztery (seria A6) rdzenie Jaguar oraz kartę graficzną Graphics Core Next (GCN). Według zapewnień producenta APU Temash mają mieć do zaoferowania wydajność nawet o 100% wyższą w porównaniu do obecnych układów – Hondo.

AMD, CES 2013 i tablet z APU Temash

AMD, CES 2013 i tablet z APU Temash

Na stanowisku AMD były zaprezentowane próbki inżynieryjne procesorów oraz testowy tablet z 4-rdzeniowym układem A6, na którym uruchomiono grę DiRT Showdown w rozdzielczości full-HD. Co ciekawe rozgrywka była naprawdę płynna a poniżej filmik z prezentacji:

Źródło: ComputerBase.de

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*